Haber

Sedat Peker, ‘pisliği ortaya çıkarmak istiyor’ mesajını paylaştı, 6 dakika sonra sildi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ‘güvenlik’ gerekçesiyle sosyal medya paylaşımlarına izin vermediği Sedat Peker, Twitter’da ‘örtük’ mesajlar vermeye devam ediyor.

Daha önce “seçime 2 ay kala veda videosu yayınlayacağını” açıklayan Peker, bir kullanıcı tarafından paylaşılmıştı. Mesajı retweetledi: “Sedat Peker pislikleri ifşa etmek istiyor, ülke yöneticilerine izin vermiyor, muhalefet partileri de buna çaba göstermiyor, biz nasıl bir ülkeyiz. “. Peker, paylaşımı 6 dakika sonra kaldırdı.

AVŞAR: 6 DAKİKA BEKLEDİ

Gazeteci Seyhan Avşar Peker, silinen paylaşımı “Bugün seçim tarihi açıklandı ve Sedat Peker az önce kendisiyle ilgili bir paylaşımı retweetledi. 6 dakika bekledi. Sonra sildi…” notuyla paylaştı.

Peker daha sonra Seyhan Avşar’ın bu tweet’ini paylaştı ve ardından sildi.

Seyhan Avşar da bu durumu şöyle değerlendirdi: “Sedat Peker, seçime 2 ay kala bazı paylaşımlar yapacağını söyledi. Ağır tecrit altında olmasına rağmen bu akşam risk alarak bazı paylaşımları retweetledi. Önde gelen süreçte sessiz kalmayacağım. Seçime kadar… Ancak muhalefet tecride karşı adım atmalı.” okunabilir.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu