Haber

Sokak ortasında metresini öpen kocasını ezdi! Görüntüler ilk kez ortaya çıktı

38 yaşındaki Christie Lee Kennedy, kocası David Larkin ile metresi Zowie Noring’i sokak ortasında öpüşürken yakaladı. Öfkeli kadın arabasını kocasına sürdü ve yasak aşk yaşadı. O anlara ait görüntüler mahkemede delil olarak kullanıldı.

“TELEFONUMU BUL” UYGULAMASINDAN TAKİP EDİLMİŞTİR

Christie Lee Kennedy, çocuklarını anaokulundan alacağını duyurdu. Christie, telefonunda yüklü olan “Find My Phone” uygulamasını kullanarak kocasını adım adım takip ettiğini açıkladı.

Arabadan indi ve kadını yumrukladı

Ortaya çıkan görüntülerde Christie Lee Kennedy’nin hızla ikiliye çarptığı ve ardından araçtan inerek kocasının metresine yumruk attığı görülüyor.

10 BİN DOLAR ZARAR ÖDEMESİ İÇİN BAĞIŞ YAPIN

Kennedy, geçen ay Pazartesi günü Brisbane Bölge Mahkemesinde tehlikeli bir şekilde motorlu araç kullanmaktan suçunu kabul etti. Yargıç Paul Smith, Kennedy’yi geçen ay iki kabahatten dokuz ay hapis cezasına çarptırdı ve bu ceza, tamamen iki yıl süreyle ertelendi. Mahkeme, Kennedy’nin eski kocasına ve Noring’e 5.000 dolar tazminat ödemesine karar verdi. Christie Lee Kennedy’ye toplam 10.000 $ ödemesi veya olası bir ay hapis cezası vermesi için iki hafta verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu