Haber

Yedikuyular Kayak Merkezi, Kar Voleybolu Dünya Turu’na ev sahipliği yapacak

Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi, 23-26 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Kar Voleybolu Dünya Turu’na ev sahipliği yapacak. Başkan Güngör, “Kar Voleybolu Dünya Turu’na Yedikuyular Kayak Merkezi’nde ev sahipliği yapacağız. Hayırlı olsun.”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yaparak adından söz ettiriyor. Uluslararası Şiir ve Edebiyat Günleri, Kitap ve Kültür Fuarı gibi dev organizasyonlara imza atan Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenecek Kar Voleybolu Dünya Turu’na ev sahipliği yapacak. Türkiye Voleybol Federasyonu koordinasyonunda 23 – 26 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Yedikuyular Kayak Merkezi’nde düzenlenecek turnuvada dünyanın farklı ülkelerinden onlarca takım kıyasıya mücadele edecek.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yapılan uluslararası düzenlemelerin kentin tanıtımına büyük katkı sağladığını belirterek, “Gastronomimizi, turizm alanlarımızı, tarihimizi ve değerlerimizi tanıtma açısından son derece değerli olan uluslararası etkinlikleri çok önemsiyoruz. Bu noktada uluslararası organizasyon sayısını daha da artırmaya çalışıyoruz.Bu yılın Şubat ayında ilk kez Kar Voleybolu Avrupa Turu’na ev sahipliği yaptık.Şubat ayında da Yedikuyular Kayak Merkezi’nde Kar Voleybolu Dünya Tipi’ne ev sahipliği yapacağız inşallah. 2023. İnşallah önümüzdeki dönemde şehrimizde düzenlenen ulusal ve uluslararası etkinliklerin sayısını daha da artıracağız. – KAHRAMANMARAŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu