Yaşam

Yeni Joker Filminden İlk Görüntü Paylaşıldı

2019 yılında beyaz perdede seyirci ile buluşan Joaquin Phoenix’in solo Joker filmi vizyona girdiğinde büyük beğeni topladı ve muhtemelen bir kült film haline geldi. Sinemanın stüdyosu Warner Bros. daha önce yeni sinemanın yolda olduğunu ve çekimlerin Los Angeles’ta yapıldığını duyurmuştu.

Joker’in devamı niteliğindeki ‘Joker: Folie á Deux’ filminin yönetmeni Todd Philips, yeni sinemanın ilk görselini Instagram hesabından paylaştı. . Gelin hep birlikte görsele bir göz atalım ve sinema hakkında şimdiye kadar bildiklerimizi paylaşalım.

Arkham Asylum’da Joker

 

()

filmin adı Folie á Deux’, ‘ iki kişilik delilik anlamı. Genellikle yakın temas halinde olan iki kişinin paylaştığı bir akıl hastalığına atıfta bulunmak için kullanılır. bu sinemada Jack Napier ve Joker arasındaki kişilik bozukluklarıBu, daha derinlemesine izleyebileceğimiz anlamına gelebilir.

İlk filmde Sophie Dumond’u canlandıran Zazie Beetz de bu filmin kadrosunda yer alacak. Bunun dışında hem ilk filmin ekibinde yer alan hem de ikinci filmin ekibinde yer alacak oyuncu şu an için yok. Bilindiği gibi ikinci sinema ekibine yeni olarak Brendan Gleeson, Catherine Keener ve Jacob Lofland katıldı.

Jacob Lofland, Catherine Keener, Lady Gaga, Brendan Gleeson

Tabii ki en büyük gelişme dünyaca ünlü pop yıldızı. Lady Gaga, Joker’in yeni filminde Harley Quinn’i oynayacak . Sinemadan ilk fotoğrafın gelmesiyle yakında Lady Gaga’nın Quinn’i hakkında bir şeyler göreceğiz.

Yeni Joker filmi için heyecanlı mısınız? Ne düşünüyorsun? Lütfen fikirlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu