Haber
EY Sivasspor, MKE Ankaragücü maçının hazırlıklarına başladı
![](https://iskenderunajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/ey-sivasspor-mke-ankaragucu-macinin-hazirliklarina-basladi-4PQjZmNw.webp)
EY Sivasspor, Trendyol Harikalar Ligi’nin 5. haftasında MKE Ankaragücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.
Lige milli maçlar nedeniyle verdiği ara dönemde 3 gün izin alan Sivasspor, bugün kulüp tesislerinde toplanarak Ankaragücü maçının hazırlıklarına antrenmanla başladı. Antrenman, Teknik Direktör Servet Çetin yönetiminde kulüp tesislerinde yürütülen seferberlik çalışmasıyla başladı. Ardından 5-2 pas yapan Yiğidolar, son bölümde yarı sahada dayanıklılık koşusu ve çift gol maçı yaptı.
Ülkelerinin milli takım kampında yer alan oyuncular antrenmana katılmadı.
Kırmızı-beyazlılar, yarın yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarına devam edecek. – SİVAS